Divosan AlcoSpray VT10 2x5L

Dezinfekční prostředek na bázi alkoholu

Skladem
Kód: G11983
Značka: SUMA
928 Kč –12 % 814 Kč
Kategorie: Čisticí prostředky a dezinfekce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9.6 kg
Akce
928 Kč –12 %

Popis
Alcosan je dezinfekční prostředek k okamžitému použití pro použití v potravinářském, nápojovém a mlékárenském průmyslu.

Klíčové vlastnosti
• Alcosan je dezinfekční prostředek na bázi alkoholu, který obsahuje i malé množství organických sekvestračních látek a kvarterní ammoniové sloučeniny (KAS). Je určený pro přímou aplikaci především tam, kde nelze nebo se nedoporučuje použít velké množství dezinfekčních prostředků ředěných vodou. Je účinný vůči většině vegetativních forem mikroorganismů včetně grampositivních a gramnegativních bakterií a kvasinek.
• Alcosan se aplikuje na povrchy přicházející do kontaktu s potravinami, rychle se z nich odpařuje. Je vhodný především pro dezinfekci rizikových povrchů např. pracovních ploch a povrchů zařízení, plničů, dopravníků před začátkem výroby nebo při změně šarží, na ošetření potrubních armatur, přepojovacích panelů apod.
• Alcosan se aplikuje neředěný postřikem nebo se nanáší čistou tkaninou.

Výhody
• Speciálně vhodný pro místa citlivá na vlhkost
• Účinnost vůči bakteriím a kvasinkám
• Zanechává málo reziduí

Návod k použití
Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.
Alcosan se používá neředěný. Aplikuje se postřikem do úplného smočení předem omytých čistých povrchů. Povrchy, které přicházejí do přímého styku s potravinami, je třeba po provedené dezinfekci opláchnout čistou vodou. Nestříkejte blízko motorů a jiných nechráněných elektrických zařízení.

Zpět do obchodu