SUMA Drain GTS Plus 20L

Koncentrovaný vysoce účinný BIO prostředek určený k odbourávání tuků a ostatních organických látek v odpadních systémech, např. odpadním potrubí, lapači tuků apod.

Skladem
Kód: 7514131
Značka: SUMA
3 190 Kč –10 % 2 849 Kč
Kategorie: Čisticí prostředky a dezinfekce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 21.2 kg
7514131 Suma Drain GTS Plus 20L CMYK 20x20cm
Akce
3 190 Kč –10 %

Suma Drain GTS Plus je koncentrovaný vysoce účinný bio prostředek určený k odbourávání tuků a ostatních organických látek v odpadních systémech, např. odpadním potrubí, lapači tuků apod. Zajišťuje průchodnost odpadů a snižuje vznik zápachu.

Suma Drain GTS Plus zajišťuje preventivní ošetření odpadních systémů. Mikrobiální složky štěpí přirozeným a účinným způsobem tuky, mastné kyseliny s krátkým i dlouhým řetězcem, bílkoviny a sacharidy. Obsahuje složky, které snižují vznik zápachu. Obsahuje speciální patentované mikroorganismy, které štěpí dlouhé řetězce mastných kyselin, které jinak zůstávají v odpadním systému a způsobují v něm potíže. Obsahuje inovované inhibitory, které zajišťují stabilitu prostředku a současně v odpadech nebo lapači tuků stimulují růst a aktivitu mikroorganismů.Složení Suma Drain GTS Plus je šetrné vůči životnímu prostředí a nepoškozuje odpadní systémy.

  • Odpadní systémy bez mastnoty
  • Zamezuje vzniku nežádoucích zápachů z odpadního systému
  • Přírodní produkt, není nebezpečný, je šetrný k životnímu prostředí a jeho použití je bezpečné
  • Speciální složení vytvořené pro odpady v kuchyni a pro prostory výroby potravin
Zpět do obchodu